Vonkajšie športoviská

Vonkajšie športoviská
Umelá športová tráva SC GRASS

Ponúkame umelé trávy s kremičitým vsypom pre futbalové a víacúčelové ihriská, tenisové kurty, školské a multifunkčné ihriská. Tento povrch je vodopriepustný a vsyp je tvorený kremičitým pieskom. Tráva sa dodáva vo farbách červená, zelená alebo v kombinácii týchto farieb. Trávniky sú vyrobené z polypropylénového alebo polyethylenového fibrilovaného vlákna, ktoré sú UV stabilné. Linkovanie sa vykonáva formou vlepenia pásov trávy inej farby.

Vonkajšie športoviská
Pryžový športový povrch - SC COURT (pryžové dosky)

Výrobky z kaučukovej zmesi na báze gumového granulátu, materiály zo 100% recyklovanej pryže a športové podlahoviny z PVC. Výrobky sú atestované hlavným hygienikom. Športové povrchy je nutné podkladať na kvalitný rovinný podklad(betón, asfalt). Skladá sa z pružnej granulátovej dosky, ktorú tvorí porézny vodopriepustný materiál z gumového granulátu, odolný UV žiareniu.

Vonkajšie športoviská
Pryžový športový povrch – SC SPORT (liaty povrch)

Vysoko kvalitný elastický povrch, určený pre viacúčelové vonkajšie športoviská, ideálny pre tenisové kurty a školské atletické dráhy, hrúbka. 10 mm. Elastická vrstva, ktorá sa pokladá na mieste špeciálnym finišerom o sile 10 mm. Je tvorená polyuretánovým pojivom a EPDM celofarebným granulátom (pryž odoláva všetkým poveternostným vplyvom).

Vonkajšie športoviská
Bezpečnostný povrch - SC SAVE (dopadová plocha)

Podľa normy ČSN EN 1177 musí byť pod zariadením detských ihrísk vybudovaný povrch tlmiaci náraz. Ponúkame vybudovnie povrchov tlmiacich náraz z pryžových dielcov alebo štrku.

Vonkajšie športoviská
Lezecké steny

Fenomén dnešnej doby – lezení na umelých stenách. Dobrodružstvo, ktoré si snáď každý chce vyskúšať, bezproblémová dostupnosť potrebného materiálu v každom ‚outdoorovom shope‘, naviac špeciálne sety pre začínajúcich lezcov, príležitosť pre balenie dievčat  a ďalšie dôvody robia z tohto pôvodne čisto prírodného športu, novú módu veľkomiest. Adrenalín v centre mesta za pár babiek, za dve hoďky hotovo, umyť ruky od mága a ide sa ďalej. Nech už sa Vám (i nám) to páči alebo nie, je to tak!

Vonkajšie športoviská
Športové vybavenie ihrísk

Montáž športového náradia a zariadenia, stĺpiky na volejbal a tenis, bránky na hádzanú, bránky na minifutbal, striedačky, športové pomôcky, oplotenie, ochranné siete, športové siete, mantinely,stoly na stolný tenis, tribúny, žinenky, doskočištia a doplnky.

Vonkajšie športoviská
Mestský mobiliár

Nedielnou súčasťou každého mesta a obce sa stal mestský mobiliár, ktorý výraznou mierou prispieva k celkovému architektonickému vzhľadu a navodzuje pocit príjemnej atmosféry a ukľudňujúceho prostredia. Jednotlivé prvky mestského mobiliára musia spĺňať určité estetické predpoklady, je kladený dôraz na vysokú životnosť a odolnosť proti vandalizmu a v neposlednom rade musia spĺňať bezpečnostné kritériá.

Vonkajšie športoviská
Vonkajšia posilňovňa

Prvky sú vyrobené prevažne z kovu a nie sú určené ako prvky detského ihriska. Povrchová úprava je zinkový základ s práškovou vypaľovanou farbou (komaxit). Súčasťou dvoch prvkov je info panel. Je možné zostaviť posilňovňu podľa Vašej fantázie.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE K VONKAJŠÍM ŠPORTOVISKÁM
NAPÍŠTE NÁM NEZÁVÄZNÝ DOPYT, PRÍPADNE NÁM ZAVOLAJTE 0903 845 915.

AVgym spol. s.r.o.
Martina Výbohová
Studenohorská 19
841 03 Bratislava

  • Email: avgym25@gmail.com
  • Mobil: +421 903 845 915

O nás

Spoločnosť AVGYM s.r.o. ponúka kompletnú dodávku vybavenia pre telocvične, multifunkčné ihriská, športoviská, špeciálne kurty, oplotenie športovísk, mantinely, ochranné siete ako do telocviční, tak i pre vonkajšie ihriská a športoviská. Dodávame aj detské ihriská, športové podlahy a vonkajšie povrchy. Môžeme tak vybaviť interiéry a exteriéry pre rôzne druhy športov kompletne podľa vašich želaní.

Please publish modules in offcanvas position.